O firmie
Rytelewski

Kilka słów o nas...

Firma RYTELEWSKI Usługi Motoryzacyjne prowadzi działalność w pomocy drogowej od 1990 roku. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Długobórz, ul. Zambrowska 21, 18-300 Zambrów (przy drodze krajowej nr 63). Świadczymy usługi kompleksowej pomocy drogowej dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów, prowadzimy całodobowy parking.
Firma funkcjonuje również jako Stacja Demontażu nr A/11 zgodnie z " Ustawą z dnia 20 stycznia 2005 roku o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji" na podstawie decyzji Wojewody Podlaskiego na demontaż i złomowanie pojazdów ( Decyzja nr ŚR.Io.66200/23/05/JW).PZM SOS ASSISTANCE


Od 1994 roku firma zrzeszona jest w Ogólnopolskiej Sieci Pomocy Drogowych PZM SOS ASSISTANCE. W 1995 roku Usługi Motoryzacyjne stały się członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Właścicieli Pomocy Drogowej ROAD ASSISTANCE. Dzięki uczestnictwu w wielu szkoleniach uzyskaliśmy między innymi certyfikat ukończenia Kursu Licencyjnego Pomocy Drogowej, a dzięki zdobytej wiedzy i dostępie do profesjonalnego sprzętu holowniczego świadczymy całodobowe usługi na najwyższym poziomie. Kierowcy firmy posiadają przeszkolenie w zakresie udzielania pomocy przedlekarskiej poszkodowanym w wypadkach drogowych zgodnie z programami dla ratowników Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Nasze certyfikatyZłomowanie pojazdów

Zezłomuj stary samochód

Prowadzimy kompleksowe usługi związane ze złomowaniem pojazdów, łącznie z bezpłatnym dostarczeniem pojazdu do stacji demontażu z Zambrowa i okolic. Prowadzona przez nas akcja "Zezłomuj stary samochód" ma na celu uświadomienie ludziom, że użytkowanie kilkunastoletniego samochodu zagraża nie tylko ich własnemu bezpieczeństwu, ale również niekorzystnie wpływa na środowisko naturalne. Nasi klienci zawsze otrzymują wszelkie niezbędne zaświadczenia potwierdzające złomowanie pojazdu.
Rozwoj firmy

Plany rozwoju firmy

Dzięki wieloletniej obecności w branży usług motoryzacyjnych jesteśmy doświadczoną i znaną nie tylko na lokalnym rynku firmą. Mimo to, ciągle się rozwijamy oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt i infrastrukturę. Rozszerzamy również naszą działalność o nowe usługi. Doskonalimy wiedzę i umiejętności kadry pracowniczej na branżowych szkoleniach i sympozjach. Zawsze patrzymy pozytywnie w przyszłość i staramy się wyprzedzać zapotrzebowanie rynku usług motoryzacyjnych.

Zapraszamy

Interwencje: 24/7

Biuro czynne:
Pn.-Pt. 730-1600